Hotell

Hotellreception och Rumsbokning
+46 8 665 03 00villa@villakallhagen.se

Restaurang

Kontakta Hovmästaren gällande dagens restaurangbokningar
+46 8 665 03 00 | restaurang@villakallhagen.se

Konferens & Event

Bokningsavdelningen för konferens, festvåning och övriga arrangemang
+46 8 665 03 00 | reservation@villakallhagen.se

 

Kontaktpersoner

COO
My Engblom von Strauss
+46 70 899 79 58 | my@villakallhagen.se
Ebba Bonnier
+46 73 957 19 91 | ebba@villakallhagen.se

 

Headchef
Tommie Modin
tommie@villakallhagen.se

 

Restaurant Manager
Pernilla Wolff
Pernilla@villakallhagen.se

 

Revenue Manager
Mikael Hultgren
Mikael@villakallhagen.se

Kontakt
Adress
  • Villa Källhagen
  • Djurgårdsbrunnsvägen 10
  • 115 27 Stockholm

  • Klicka på kartan för vägbeskrivning.
Kontakta oss
Öppettider
  • Mån - Fre
  • Frukost
    07:00-10:00
  • Lunch
    11:30-16:00
  • Middag
    16:00-22:00
  • Lör — Sön
  • Frukost
    08:00-10:00
  • Brunch
    11:30-16:00
  • Middag
    Lördagar 16:00-22:00 Söndagar stänger köket kl. 17:00

Parkering

Vi har ett begränsat antal parkeringsplatser som tillhör Villa Källhagen. Dessa är endast för våra gäster som vi erbjuder följande förmånliga priser:

3 timmar = 50 kr / 1 dygn = 150 kr

Laddstationer för Teslor/Elbilar 120 kr per påbörjad timma
parkering ingår, vid parkering över natten tillkommer 150 kr som är vår dygnstaxa för parkering.

Laddning av hybridbilar 3 timmar = 150 kr