Vi söker Souschef
Läs mer här

 

Hotell

Hotellreception och Rumsbokning
+46 8 665 03 00villa@villakallhagen.se

Restaurang

Kontakta Hovmästaren gällande dagens restaurangbokningar
+46 8 665 03 00 | restaurang@villakallhagen.se

Konferens & Event

Bokningsavdelningen för konferens, festvåning och övriga arrangemang
+46 8 665 03 00 | reservation@villakallhagen.se

 

Kontaktpersoner

COO
My Engblom von Strauss
+46 70 899 79 58 | my@villakallhagen.se
Ebba Bonnier
+46 73 657 19 91 | ebba@villakallhagen.se

 

Headchef
Tommie Modin
tommie@villakallhagen.se

 

Hovmästare
Jasmina Arsic
Jasmina@villakallhagen.se
Pernilla Wolff
Pernilla@villakallhagen.se

 

Revenue Manager
Mikael Hultgren
Mikael@villakallhagen.se

 

 

 

 

Kontakt
Adress
  • Villa Källhagen
  • Djurgårdsbrunnsvägen 10
  • 115 27 Stockholm

  • Klicka på kartan för vägbeskrivning.
Kontakta oss
Öppettider
  • Mån — Fre
  • Frukost
    07:00-10:00
  • Lunch
    11:30-16:00
  • Middag
    17:00-22:00
  • Lör — Sön
  • Frukost
    07:00-10:30
  • Lunch
    12:00-16:00
  • Middag
    Lör: 17:00-22:00 Sön: Stängt